Pokud už víme, jaké dovednosti chceme u jednotlivých zaměstnanců posílit, pak je třeba zvolit tu nejvhodnější metodu. Pro někoho zvolíte skupinový trénink, pro někoho bude vhodnější koučování a pro posilování některé dovednosti bude možná vhodnější zkombinovat tradiční výukové postupy s novějšími metodami jako je e-learnig a b-learning

Tím nejdůležitějším je podle Tomáše Světnického, personálního ředitele společnosti Precheza, a.s. si uvědomit, jakou má firma strategii, jaké si klade cíle. Jen tak lze definovat klíčové aktivity a procesy ve firmě, které je nutné zajistit, aby podnik stanovené cíle realizoval. "Jen tak budeme schopni definovat znalosti a dovednosti, které budou naši lidé potřebovat, aby tyto aktivity a procesy zajistili," říká Tomáš Světnický.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.