Hlavním průvodcem Pardubickým krajem byl podnikatel a majitel hokejových Pardubic Roman Šmidberský, který představil svou vizi regionu pro rok 2030, navíc odpovídal na otázky čtenářů v rozhovoru na IHNED.cz.

"Pardubický kraj je dobrým místem pro život," tvrdí muž, který se věnuje výrobě návěsů a přívěsů pro kamiony.
Zatímco kolegové na Moravě jezdili autem, my se prošli centrem Pardubic. Ukázali jsme, že 100 kilometrů východně od Prahy leží na soutoku Labe a Chrudimky město, které stojí za pozornost.

Nechybí ani reportáž z výrobny tradičního perníku, který proslavil Pardubice i za českými hranicemi. Ukázali jsme Pardubice jako město průmyslu i kultury, které si v ničem nezadá se sousedním Hradcem Králové. Přesvědčte se, že i hlavní nádraží a obchodní dům mohou být místem, se kterým jsou spojeny zajímavé příběhy.

Zatím jste si přečetli 70 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.