Skupina Home Credit během následujících dvou let hodlá investovat přes 100 milionů eur (2,5 miliardy korun) do dalšího rozvoje aktivit v Číně, Vietnamu a Indii a do rozšíření své působnosti na nových trzích, například v Indonésii a na Filipínách.

"Asii považujeme v celosvětovém měřítku za hlavního tahouna růstu skupiny Home Credit," uvedl generální ředitel Home Creditu Jiří Šmejc.

Dosud společnost investovala v Asii přes 300 milionů eur (7,5 miliardy korun). V Indonésii by měla skupina začít působit v prvním čtvrtletí roku 2013 a ve druhé polovině roku 2014 by měly následovat Filipíny.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.