Na brněnském strojírenském veletrhu zpovídal IHNED.cz ředitele prodeje Siemensu Jiřího Karase.

Pokolikáté už vystavujete na strojírenském veletrhu?

Tohle je 54. ročník a Siemens tu byl zatím pokaždé. Asi nejsme jediní s takovou účastí, ale určitě jedni z mála.

Tak to určitě za ta léta pozorujete nějaký trend. Jak se veletrh vyvíjel?

Trend jednoznačně kopíruje vývoj ekonomiky. Projevuje se to v účasti na veletrzích a  struktuře vystavovatelů, které jsem na veletrhu viděl.

My, jako Siemens, se považujeme za firmu, která má na veletrhu své partnery, výrobce obráběcích strojů. Jsme zde pro naše zákazníky jakýmsi partnerem, zázemím, a chápeme to jako společnou aktivitu. Oni vystavují stroje osazené našimi řídicími systémy a my na veletrhu ukazujeme nové systémy, kterými pak v budoucnu vybavují své stroje.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
Newsletter

Byznys podle HN

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?

Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru