Jak přepravujete své výrobky v rámci České republiky? Využíváte vlastních přepravních kapacit nebo se poohlížíte i po externích přepravních společnostech. Z průzkumu společnosti Cargopass vyplývá, že čtvrtina oslovených výrobců využívá pro 40 procent všech přepravovaných zásilek externí přepravní společnosti.

Pokud se již rozhodnete pro externího přepravce, je ho potřeba také najít a spolehnout se, že zásilky budou doručeny spolehlivě a včas. Jak ale takové přepravce najít?

Prvním způsobem je vypsání malého výběrového řízení. Tento způsob výběru dopravce využívá téměř 50 procent oslovených malých a středních výrobních podniků.

Druhou možností je využití databáze přepravců, kde si dle objemu zásilky a oblasti firmu vyberete. Jednu takovou databázi nabízí i například společnost Systém Cargopass, kde můžete hledat mezi dopravními společnostmi a zadávat poptávky pro přepravu zásilek různých objemů a velikostí.

Zatím jste si přečetli 70 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.