Historicky největší nedobrovolná dražba - tou je obchodní centrum Olomouc City. Realitní společnost Mint Investments za něj zaplatila 373 milionů korun. Vyvolávací cena byla 215 milionů korun, znalec odhadl cenu nemovitosti na 430 milionů korun.

V Česku se obchodní centrum dražilo vůbec poprvé a do sídla pražské dražební společnosti Naxos, která dražbu organizovala, se dostavilo šest zájemců.

"Vidíme velký potenciál pro rozvoj centra. Přivedeme nové značky, aby se centrum doplňovalo se sousedním hypermarketem," komentoval pro HN Radim Bajgar, partner společnosti Mint Investments.

Zatím jste si přečetli 50 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.