Když váš plyšový medvěd díky vánočnímu přání ožije, je to zázrak. Když dospěje a začne s vámi pařit, je to Méďa. Tvůrci úspěšného seriálu Griffinovi překvapili humorem nabitou jednohubku o plyšákovi, kterého byste svému dítěti určitě nekoupili.

Vzít klasický pohádkový příběh (nejlépe vánoční) a obrátit ho naruby je divácky velmi vděčným postupem. Přesvědčili se o tom mimo jiné v Dreamworks po úspěchu animované série o zlobrovi Shrekovi a třeba i tvůrci vulgární parodie Princ a pruďas (2011). Teď něco podobného zkusil tým scenáristů, který stojí za úspěšným americkým kresleným seriálem vysílaným v Česku pod názvem Griffinovi – což je ne úplně šťastný překlad originálního názvu Family Guy.

Pod režijním vedením jednoho z nich, Setha MacFarlanea, vznikl snímek, který dotahuje do extrému motiv oživlé hračky, zde plyšového medvěda, a pohrává si s myšlenkou, v co by asi takový medvěd po letech dospěl.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.