Předseda dozorčí rady ČEZ Martin Roman dostal možnost ještě během studií usednout do ředitelského křesla, kterou plně využil.

,,Zkušenost to byla skvělá. Mladý člověk v řídicí pozici má jednu 'výhodu', vůbec si nepřipouští, že je něco, co by mohl nevědět, a vrhá se do všeho po hlavě s obrovským elánem," říká v rozhovoru pro IHNED.cz Roman.

Řídicí pozici už pak neopustil a za zhruba deset let po získání svého prvního zaměstnání už řídil největší energetickou firmu v Česku.

V rámci letního seriálu IHNED.cz o významných osobnostech českého byznysu i on popisuje, jak a kdy vydělal svůj první milion.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Už během studií usedl do ředitelského křesla, kterého se do nynějška nevzdal. Řeč je o bývalém šéfovi ČEZ a současném předsedovi dozorčí rady stejné společnosti Martinu Romanovi. V letním seriálu na IHNED.cz i on popisuje, jak vydělal svůj první milion.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Peníze podle Leoše Rouska

Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru