Mladá technologická firma Survio získala investici od společnosti Webnode, za kterou stojí Vít Vrba. Za 1,5 milionu korun získal Webnode 35 % podniku.

Brněnské Survio, které se soustředí na vytváření on-line dotazníků a marketingových průzkumů, chce díky této investici expandovat ve světě. 

,,Dostat se do TOP 5 globálních poskytovatelů nástrojů pro tvorbu on-line dotazníků, považujeme za reálnou a zajímavou metu, které se nám jistě ve spojení s Webnode AG podaří dosáhnout," říká v rozhovoru pro IHNED.cz spoluzakladatel a jednatel Survia Ondřej Coufalík.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.