Přibližně 1200 zaměstnanců Komerční banky se příští měsíc bude stěhovat do nové budovy na okraji Prahy. V projektu City West developerské Finep již pracuje na 3500 lidí.

Zástupci vedení Komerční banky (KB), developera Finep a stavební skupiny VCES oficiálně představili novou centrálu Komerční banky na okraji Prahy. Zaměstnanci banky se do novostavby, jež má 17 tisíc metrů čtverečních pronajímatelných ploch, budou stěhovat v průběhu příštího měsíce. "Stěhování do nové budovy ve Stodůlkách nám umožní snížit počet aktuálně využívaných budov z 11 na čtyři," prohlásil generální ředitel KB Henri Bonnet.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Peníze podle Leoše Rouska

Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru