Firma MobilKom, která pod značkou U:fon provozuje datovou síť a poskytuje i hlasové služby, jde do konkurzu. Dnes o tom rozhodla schůze věřitelů, která se zároveň shodla, že operátor bude prodán jako celek. Návrh na insolvenční řízení na sebe MobilKom podal už v listopadu.

"Společnost by dle vůle věřitelů měla být zpeněžena jako celek jednou smlouvou," sdělil HN Aleš Kacl, který MobilKom mediálně zastupuje.

Pro zhruba sto tisíc zákazníků U:fona to znamená, že budou moci dál jeho služby využívat. Usnesení nabude účinnosti zveřejněním v insolvenčním rejstříku.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.