První vydání nového tištěného týdeníku „5+2 dny“ miliardáře Andreje Babiše vyjde 8. března v deseti okresech v Plzeňském a Karlovarském kraji. „Do konce roku chceme, aby byl týdeník v celé republice,“ potvrdil Babiš týdeníku Ekonom.

Vydavatelem je akciová společnost AGF Media ve vlastnictví Babišova holdingu Agrofert.

„Chtěl jsem původně koupit vydavatelství Vltava-Labe-Press, ale nebylo na prodej, tak jsme se nakonec rozhodli pro projekt na zelené louce. Je to samozřejmě finančně velmi náročné, budeme mít asi 150 novinářů,“ řekl Ekonomu Babiš.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • První číslo nového týdeníku zdarma vyjde za týden. Má to být nestranné médium, tvrdí podnikatel Andrej Babiš, který týdeník pravděpodobně využije k propagaci svého hnutí ANO 2011, s nímž hodlá kandidovat v parlamentních volbách.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.