Do největšího inovačního centra v Česku - Jihomoravského inovačního centra (JIC) v Brně - se za posledních 12 měsíců přihlásilo rekordních 300 firem či projektů.

,,Zájem o naši činnost roste, důležitější ale je, že se zvyšuje kvalita projektů, s kterými za námi lidé chodí," potvrzuje ředitel JICu Jiří Hudeček.

V prostorách JICu se nyní nachází 57 firem. Jejich obrat v uplynulém finančním roce vystoupal na 320 milionů korun. Kumulované tržby firem, které centrem za 9 let jeho existence prošly, pak přesáhly už miliardu korun. Navíc, JIC za dobu své existence už inicioval vznik více než 350 nových pracovních míst.

 

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.