Novým ředitelem zpravodajství televize  Nova se od pátku stal dosavadní ředitel PR a bývalý šéfredaktor deníku Blesk Vladimír Mužík. Informaci přinesl server Digizone.cz, kterému ji potvrdil sám Mužík.

Ve funkci tak nahradí Martina Ondráčka, který byl v Nově posledním mužem z éry bývalého ředitele Novy Petra Dvořáka, který v současnosti řídí Českou televizi.

Dočasným vedením oddělení PR byl pověřen marketingový ředitel Ondřej Křivka.

Vladimír Mužík působí na Nově od června loňského roku, kdy byl obsazen do nově vytvořené pozice PR ředitele televize.

Předtím šéfoval největšímu bulvárnímu deníku na Slovensku Nový čas a zastával i funkci šéfredaktora českého deníku Blesk. Tu opustil v dubnu minulého roku, kdy ho nahradil bývalý šéfredaktor Reflexu Pavel Šafr.

Související
Newsletter

Byznys podle HN

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?

Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru