František Mádl má menší vinařství ve Velkých Bílovicích už dvacet let.

"V loňském roce jsme otevřeli nový provoz. Hodně jsme investovali například do dřevěných sudů a technologií," říká jeden z finalistů třetího ročníku soutěže Vinařství roku 2011, který je hrdý hlavně na své biovíno. To začal poprvé vyrábět před pěti lety.

Tento rok dostal šanci uspět v soutěži, která hodnotí vinaře nejen z hlediska kvality jejich vína, ale například i toho, jak vedou své firmy a jak přispívají k modernizaci oboru vinařství. Ve čtvrtek bylo vyhlášeno celkem šest finalistů, vedle vinařství Františka Mádla společnosti Moravíno, Znovín Znojmo, Vinné sklepy Valtice, Vinařství Tetur a Vinařství Volařík.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Komentáře ke článku