Lidé v Číně se mohou obávat útoků na soukromí nejen ze strany státních orgánů, ale i od takzvaných "kyberkanibalů". Tito online stalkeři pomocí Human Flesh Search Engine (v překladu Vyhledávač lidského těla) vystopují hříšníka, kterého pak trestají nepřetržitými emailovými, telefonickými či internetovými útoky.

Používání vyhledávače sice není nezákonné, čínské úřady jej ale považují za nebezpečný fenomén, který ohrožuje ochranu soukromí. Umí využít veškeré weby, na kterých se objevují osobní údaje – tedy sociální sítě, blogy i diskuzní fóra.

Nahromadí tak citlivé a kompromitující informace o hledaném člověku a obrazně řečeno tak "požere" jeho soukromí.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.