Ratingová agentura Moody’s v pondělí upravila hodnocení úvěrové spolehlivosti devíti zemím Evropské unie. Francie, Velká Británie a Rakousko si sice uchovaly nejlepší rating AAA, ale výhled jejich ekonomik byl označen za negativní.

Šest zemí si o stupínek pohoršilo – jsou mezi nimi Itálie, Španělsko, Portugalsko nebo Slovensko.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Americká ratingová agentura Moody´s v pondělí večer měnila hodnocení devíti zemím Evropské unie. Francii, Velké Británii a Rakousku zachovala nejvyšší stupeň AAA, ale zhoršila výhled na "negativní". O jeden stupeň nižší rating mají Itálie, Španělsko, Portugalsko, Slovensko, Slovinsko a Malta.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.