U jednoho stolu na světovém ekonomickém fóru v Davosu se letos sešli bankéř, odborník na etiku, rabín a český ekonom Tomáš Sedláček. Dobře to dokresluje, že nejprestižnější ekonomické fórum, kde se schází světová podnikatelská a politická elita, už není jen akcí firem a politiků.

„Podle pravidelných účastníků je to méně bujaré a stává se z toho filozoficko-humanistická akce,“ říká Sedláček, jediný český účastník letošního fóra.

%insert_attachment[36372700] priloha.html%„Mimochodem, jediný člověk, kterého na zahájení fóra citoval jeho zakladatel Klaus Schwab, byl Václav Havel,“ dodává.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Komentáře ke článku