Ředitel protikorupční policie Tomáš Martinec se spolu s policejním prezidentem Petrem Lessym ve středu odpoledne pochválili.

Jejich lidé z Úřadu pro odhalování korupce a finanční kriminality (ÚOKFK) loni obvinili nejvíce lidí v souvislosti s korupcí a zabavili také nejvíce majetku a peněz na účtech, které pocházely z trestné činnosti. A to i přesto, že od policie odešla řada zkušených detektivů.

"Odchod zkušených policistů se na výsledcích protikorupční policie neprojevil," tvrdí Martinec.

O provalení utajovaného svědka v korupční kauze sahající do nejvyšších pater české politické moci - kauze Pandury, ani školácké chybě v případě nesejmutí otisků ze štěnice, která měla odposlouchávat poslankyni Kristýnu Kočí, ale pro jistotu nemluvili.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.