Volební komise pro volbu kandidáta na funkci rektora Univerzity Hradec Králové ve středu uzavřela příjem přihlášek. „Konstatovala, že jediným uchazečem o zvolení je současný rektor univerzity Josef Hynek,“ uvedl tiskový mluvčí školy Ondřej Tikovský. Volba kandidáta na rektora se uskuteční 15. února. Následně ho pak do funkce jmenuje český prezident .

„Hlavními cíli jeho volebního programu jsou výstavba objektu přírodovědecké fakulty v univerzitním areálu Na Soutoku v Hradci Králové a transformace ústavu sociální práce univerzity v plnohodnotnou pátou fakultu univerzity,“ sdělil mluvčí.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.