V přepočtu bezmála 5,4 miliardy korun je částka, kterou vynaložila investičně-realitní společnost CPI Group miliardáře Radovana Vítka na koupi 19 administrativních budov. S jejich majitelem – skupinou PPF – jednala o koupi téměř rok. Obchod již dříve posuzoval a následně povolil antimonopolní úřad.

"Je to největší jednorázová akvizice v historii CPI Group," komentoval pro HN generální ředitel CPI Group Zdeněk Havelka.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • CPI Group vedla jednání o prodeji 19 administrativních budov od investiční skupiny PPF téměř rok. Nakonec se dohodla na jejich odkoupení za 5,4 miliardy korun. Budovy se nacházejí kromě Prahy v dalších osmi městech republiky.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.