Největší český internetový vyhledávač Seznam.cz představuje svoji poslední chybějící službu. O co jde, dosud úspěšně tajil, takže na veřejnost pronikl právě jen její "název", který si koncem července zaregistroval.

Titul "Poslední chybějící služba" si zaregistroval u Úřadu průmyslového vlastnictví Seznam.cz letos 25. července. Mluvčí společnosti Irena Zatloukalová na dotaz iHNed.cz však odmítla podrobnosti komentovat s tím, že k tomu dojde až na tiskové konferenci, která probíhá právě dnes. Firma si pak zaregistrovala i doménu Poslednichybejicisluzba.cz.

Přímo na tiskové konferenci máme zpravodaje Ondřeje Malého, který bude zprostředkovávat on-line reportáží představování nové služby.

PŘESKOČIT NA ON-LINE REPORTÁŽ ZDE

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Největší český internetový koncern si koncem července zaregistroval ochrannou známku "Poslední chybějící služba". Dnes odtajnil dílčí podrobnosti. Dojde ke spojení vyhledávače s odkazem mystického českého génia Járy Cimrmana. Prezentaci Seznamu jsme sledovali na místě on-line.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.