Po čtyřech letech od největší odstávky rafinerie v Česku přerušil znovu Litvínov na víc jak měsíc produkci pohonných hmot. Majitel Česká rafinérská tvrdí, že to nebude mít vliv na zásobování palivy a tedy ceny benzinu a nafty u pump. Odběratelé si tím ale jistí nejsou.

Podle plánu bude litvínovská rafinerie, která je největším producentem paliv a převážně nafty u nás, mimo provoz do 8. října. Jde o pravidelnou odstávku, na kterou se Česká rafinérská připravovala už od začátku roku a která se koná každé čtyři roky.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Komentáře ke článku