Loni dokončený rodinný dům najdete v nenápadné obci, která je zhruba na půli cesty mezi Pardubicemi a Hradcem Králové, blízko mytické Kunětické hory. Můžeme jej pokládat za další kvalitní příspěvek na téma "současná venkovská architektura".

Přibývají totiž stavby, které sice vycházejí z archetypu tradičního domu, ale jsou organizovány podle veskrze moderních principů. Na své pokrokové řešení nechtějí upozorňovat oslnivou formou, ale spíše nenásilně doplňují prostředí, do něhož byly zasazeny. Ukazuje se, že přehledný tvar završený sedlovou střechou nemusí být nutně znakem zpátečnictví.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.