Během víkendu stovky Izrealců postavily na jedné z nejvíc prominentních ulic Tel Avivu protestní stany. Studenti a další mladí pracanti plánují rozbít tábory i v jiných městech. Nebouří se však kvůli absenci demokracie nebo diktátorům, jak je tomu v okolních zemích, ale proti vysokým cenám nemovitostí.

Národní studentský svaz, který se k protestu připojil ihned, jak začal, oznámil, že chce takové tábory postavit po univerzitách v celé zemi. Nájmy i ceny domů jsou prostě příliš vysoké a na to je třeba veřejnost upozornit, vysvětlovali izraelským médiím.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.