Velké internetové obchody a kamenné potravinové řetězce nacházejí způsob, jak si vzájemně pomoci. Již brzy mohou pobočky obchodních řetězců sloužit jako odběrná místa pro internetové objednávky.
Jako první s tímto nápadem přišla síť přibližně osmdesáti potravinových obchodů Žabka, která patří společnosti Tesco. Vlastní projekt už ale připravuje i mnohem větší, třítisícová síť družstevních prodejen COOP ve spolupráci s internetovým obchodem Mall.cz.
Vedle přístupu k veškerému on-line obsahu HN můžete mít:
- Mobilní aplikaci HN
- Web bez reklam
- Odemykání obsahu pro přátele
- On-line archiv od roku 1995
- a mnoho dalšího...
Byznys
Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější z byznysu a finančních trhů?
Každý pátek od nás dostanete souhrn klíčových událostí doplněných o kontext. Autory jsou přední osobnosti Hospodářských novin: Jaroslav Mašek, Luděk Vainert, Milan Mikulka, Jana Klímová a Martin Ehl.
Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem příjmu newsletteru. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.
Přihlásit se k odběru