Vytipovaného úředníka žatecké radnice měla dvojice, která přivážela do Česka auta ze zahraničí. Pokud potřebovala schválit žádost technické způsobilosti vozidla a přehlédnout některé nedostatky, jejich cesta vedla za konkrétním člověkem odboru dopravy.

Ten jim za peníze a lahve alkoholu vyhověl. Nyní je obviněn z trestného činu zneužívání pravomoci veřejného činitele a přijímání úplatků. Muži, které mu pozornosti předávali, jsou stíháni pro trestný čin podplácení a návod k trestnému činu zneužití pravomoci veřejného činitele. Případ už má v ruce  lounský žalobce.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.