Bývalý prezident České republiky Václav Havel propůjčil svou tvář autobazaru AAA Auto. S informací jako první přišel deník Blesk. Podle něj měl Havel za tuto podporu jeden požadavek: propůjčení vozu pro jeho nadaci po dobu jednoho roku.
„Pan prezident Havel už není politik. Je ve stejné roli, jako když dělá reklamu nějaký herec," vysvětlila deníku Havlova tajemnice Sabina Tančevová.
Vedle přístupu k veškerému on-line obsahu HN můžete mít:
- Mobilní aplikaci HN
- Web bez reklam
- Odemykání obsahu pro přátele
- On-line archiv od roku 1995
- a mnoho dalšího...
Byznys podle HN
Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější z byznysu a finančních trhů?
Každý pátek od nás dostanete souhrn klíčových událostí doplněných o kontext. Autory jsou přední osobnosti Hospodářských novin: Jaroslav Mašek, Luděk Vainert, Milan Mikulka, Jana Klímová a Martin Ehl.
Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem příjmu newsletteru. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.
Přihlásit se k odběru