S platností od 1. července 2011 je šéfredaktorem společenského týdeníku Reflex jmenován Ivan Hamšík.

Ivan Hamšík (43), absolvent Právnické fakulty Univerzity Karlovy, působí ve vydavatelství Ringier Axel Springer CZ od roku 2007. Do společnosti přišel z postu zástupce šéfredaktora deníku MF DNES. Od roku 2008 zastával funkci šéfredaktora zpravodajsko-zábavného portálu Blesk.cz a posléze všech online titulů vydavatelství včetně online verze Reflexu. Na podzim 2010 byl zároveň pověřen vedením oddělení Online/Digital Media.

"Ivan Hamšík v uplynulých letech ve vydavatelství Ringier Axel Springer prokázal vynikající novinářskou výbavu, všeobecný rozhled a schopnost vyvíjet svěřené. Jsem přesvědčena, že tyto vlastnosti může na postu šéfredaktora Reflexu velmi dobře zúročit. Přeji jemu i našemu oblíbenému titulu mnoho úspěchů,“ komentuje jmenování generální ředitelka vydavatelství Libuše Šmuclerová.

Související
Newsletter

Byznys podle HN

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?

Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru