Od pondělní třetí hodiny ranní až do čtvrté hodiny odpoledne ovládnou dopravu v Praze odboráři. Co první pracovní den příštího týdne v hlavním městě pojede, generální ředitel DPP Martin Dvořák neví. Doufá, že se podaří provoz metra zajistit alespoň v nedělním režimu. Odbory jsou proti.

Na čem jste se s odboráři dohodli?

Podepsali jsme určitý dokument, není to ale dohoda, spíše konstatování. Na některých bodech se totiž nedohodneme. Například na tom, jestli je stávka zákonná. Naopak jsme se dohodli, že se odboráři nebudou aktivně podílet na případném blokování dopravy. Také jsme domluveni, že v 16 hodin opět všechno pojede.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.