Ačkoli se agonie Sazky prohlubuje a plně na ni dopadá váha konkurzu, její šéf pořádá velkou party. Aleš Hušák totiž na dnešek svolává večírek pro zaměstnance. "V těchto hodinách tak těžkých pro nás osobně i pro společnost jsme se  rozhodli potkat," píše svým zaměstnancům a zve je do restaurace Lokomotivka v O2 Areně.

"Program je poněkud jednodušší na rozdíl od minulých let, ale jídla a pití bude dost," doplňuje Hušák, který celou akci financuje. Na dotaz IHNED.cz totiž mluvčí Sazky Jan Tuna v SMS zprávě odpověděl, že ji financuje "pan ředitel ze svých osobních zdrojů". Na party by teoreticky mohlo dorazit několik stovek lidí. Pokud by dorazili i lidé z dceřiných společností, mohlo by jich být přes šest set.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Komentáře ke článku