Společnost Epicor Software Corporation, dodavatel softwarových řešení pro řízení podnikových procesů, v pondělí oznámila, že Pervez Qureshi byl s okamžitou účinností jmenován jejím prezidentem a výkonným ředitelem (CEO, Chief Executive Officer).

Pervez Qureshi má více než dvacetiletou zkušenost s řízením technologických a softwarových firem. Od roku 2006 byl prezidentem a výkonným ředitelem společnosti Activant Solutions, která se spojila s Epicorem, když obě firmy zakoupil investiční fond Apax Partners. Tato transakce byla dokončena 16. května letošního roku. 

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.