Nebude to nejsledovanější dostih dne a ti dva určitě nebudou nastupovat jako favorité. Přesto nedělní start šestiletého hřebce Addisona a žokeje Ferdinanda Minaříka ve třetím dostihu chuchelského programu většině znalců neunikne. Bude totiž mít parametry filmového příběhu.

Kůň i jezdec patřili před několika lety na českých drahách k nejlepším, kariéry obou však zastavila vážná zranění a s jejich návratem se už nepočítalo.

Nejlepší dvouletý hřebec sezony 2007 Addison se postupně kvůli problémům s dýcháním a pohybovým aparátem propadl do bezvýznamnosti a naposled se divákům ukázal v září 2009. Minařík o rok dříve utrpěl těžký pád v tréninku, po kterém se už nikdy neměl vrátit do sedla.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.