Odkládané, ale očekávané rozhodnutí, se naplnilo. Unipetrol jako majoritní akcionář České rafinérské - největší rafinérské firmy u nás - prosadil na středeční už potřetí opakované valné hromadě kromě výměny zástupců statutárních orgánů, kterým končí funkční období, i výměnu generálního ředitele Ivana Součka. Souček tak zřejmě končí po osmi letech v čele firmy.

"Valná hromada přijala rozhodnutí ohledně ukončení výkonu funkce členů představenstva I. Součka, M. Kornalíka a R. Novotného. Na návrh akcionáře Unipetrol byli M. Switajewski, M.D. Eerola, L. Piotrowski a J. Smyczynski zvoleni členy představenstva na další funkční období," oznámil mluvčí České rafinérské Aleš Soukup bez dalších podrobností.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Komentáře ke článku