Osvícení majitelé na Kozím plácku se rozhodli prezentovat alternativní podobu kavárenské kultury, která je založena na servisu jednodruhových výběrových káv prostřednictvím metod odvozených od filtrované kávy. Na lístku najdete kávu z french-pressu (kávovar s pístem) i z tajemného vacuum potu (skleněný kávovar založený na filtraci kávy pomocí vakua). Kávě se tady věnují naplno — neodfláknou správnou techniku přípravy ani její prezentaci. V létě, po náročných toulkách městem a v kombinaci s malebným posezením na samotném Kozím plácku, neznáme lepší osvěžení.

Specialita podniku — s trochou recese a škodolibosti vám připraví klasického “českého turka” za 70 Kč a na vlastní nebezpečí. Můžete ho tak přímo v kavárně porovnat v kontrastu se správně připravenou kávou bok po boku.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.