Alexander Rafajlovič vede tým výzkumu trhu v České republice a na Slovensku. Má téměř sedm let zkušeností v oblasti výzkumu realitního trhu. Na své pozici je zodpovědný za výzkum a sběr dat, zpracování studií proveditelnosti a poradenství ve všech sektorech nemovitostního trhu včetně maloobchodního, kancelářského, logistického a rezidenčního.

Alexander Rafajlovič nastoupil do Cushman & Wakefield v roce 2007. Přišel ze společnosti Siemens Real Estate, kde pracoval od roku 2004. Vystudoval fakultu mezinárodních vztahů s vedlejší specializací na oceňování podniků na Vysoké škole ekonomické v Praze.

Je členem European Research Group Mezinárodní rady nákupních center (ICSC). Mluví plynně anlicky, německy a maďarsky.

Cushman & Wakefield je firma poskytující služby v oboru komerčních nemovitostí. Byla založena v roce 1917, má 231 kanceláří v 58 zemích a více než 13 000 zaměstnanců. Společnost zastupuje různorodou klientelu od malých firem až po společnosti z žebříčku Fortune 500.

Související
Newsletter

Byznys

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější z byznysu a finančních trhů?

Každý pátek od nás dostanete souhrn klíčových událostí doplněných o kontext. Autory jsou přední osobnosti Hospodářských novin: Jaroslav Mašek, Luděk Vainert, Milan Mikulka, Jana Klímová a Martin Ehl.

Přihlášením k newsletteru beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru