Areál Škoda Auto dnes může navštívit široká veřejnost při Dni otevřených dveří. Největší česká automobilka si v sobotu připomíná 20. výročí spojení s koncernem Volkswagen. Bude se možné podívat do prostor, které jinak automobilka pečlivě střeží. Připraven je také doprovodný kulturní program, vystoupit má hudební kapela Chinaski.

Podnik bude otevřen pro všechny zájemce od 9:00 do 16:00, očekává se návštěva více než 50.000 lidí. Lidé si budou moci v zajímavých prohlídkových trasách, které budou měřit v součtu i několik kilometrů, prohlédnout výrobu agregátů, nářaďovnu, hutě, lisovnu, svařovnu, montáž aut a logistické centrum. Prezentovat se bude i Škoda Motorsport.

Kdo si nebude zrovna prohlížet části výroby, může si odpočinout u čtyř pódií. Tam bude připraven doprovodný kulturní program. V něm vystoupí například Chinaski, MIG 21 nebo Kateřina Knechtová.

Související
Newsletter

Byznys

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější z byznysu a finančních trhů?

Každý pátek od nás dostanete souhrn klíčových událostí doplněných o kontext. Autory jsou přední osobnosti Hospodářských novin: Jaroslav Mašek, Luděk Vainert, Milan Mikulka, Jana Klímová a Martin Ehl.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem příjmu newsletteru. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru