Areál Škoda Auto dnes může navštívit široká veřejnost při Dni otevřených dveří. Největší česká automobilka si v sobotu připomíná 20. výročí spojení s koncernem Volkswagen. Bude se možné podívat do prostor, které jinak automobilka pečlivě střeží. Připraven je také doprovodný kulturní program, vystoupit má hudební kapela Chinaski.

Podnik bude otevřen pro všechny zájemce od 9:00 do 16:00, očekává se návštěva více než 50.000 lidí. Lidé si budou moci v zajímavých prohlídkových trasách, které budou měřit v součtu i několik kilometrů, prohlédnout výrobu agregátů, nářaďovnu, hutě, lisovnu, svařovnu, montáž aut a logistické centrum. Prezentovat se bude i Škoda Motorsport.

Kdo si nebude zrovna prohlížet části výroby, může si odpočinout u čtyř pódií. Tam bude připraven doprovodný kulturní program. V něm vystoupí například Chinaski, MIG 21 nebo Kateřina Knechtová.

Související
Newsletter

Byznys podle HN

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?

Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru