Andrea Petrušková nastoupila do společnosti Pedersen & Partnersna pozici Senior Consultant. Ve své nové roli bude Andrea Petrušková zodpovědná za řízení vztahů s klienty a za realizaci klíčových a regionálních projektů executive search.

Andrea Petrušková působí v oblasti executive search v České republice od roku 2002.
Za tuto dobu úspěšně realizovala velmi mnoho projektů přímého vyhledávání a to v různých tržních segmentech. Před nástupem do společnosti Pedersen & Partners zastávala pozici Executive Search Team Leader a také Country Managera pro Českou republiku v jiné společnosti zabývající se službami executive search. Před zahájením její kariéry v oblasti executive search pracovala Andrea Petrušková na obchodních pozicích ve společnostech IBM a Siemens Business Services.

Andrea Petruskova small

 

Andrea Petrušková studovala Andragogiku a psychologii na Univerzitě Jana Ámose Komenského. Kromě rodné češtiny hovoří plynule anglicky. 

Související
Newsletter

Byznys podle HN

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?

Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru