Nymburku nevyšel vstup do utkání a už v první čtvrtině prohrával o deset bodů. Poté především zásluhou Pavla Pumprly hosté náskok soupeře umazávali, ale stále byli lehce pozadu. A to především proto, že podkošoví hráči měli problémy s fauly, navíc se jim vyjma Radima Nečase příliš nedařilo. Do hry se nedostal ani Chester Simmons.

V úvodu čtvrté čtvrtiny však zaveleli k obratu zkušení Nečas, Ladislav Sokolovský a především Afik Nissim, který dal v závěru deset ze svých 17 bodů. Nymburk se dvakrát dostal do těsného vedení, ovšem domácí hráči dokázali vždy rychle zareagovat a do koncovky šli s tříbodovým náskokem.

Stačilo jim vždy rychle faulovat Nissima a následně potvrzovat vedení z čáry trestných hodů. Nymburk se k tříbodové akci dostal až v posledních vteřinách, kdy Aleš Chán doskočil Nissimův úmyslně neproměněný trestný hod, avšak při pokusu srovnat byl zablokován.

Nymburk doplatil na velký počet faulů (32), čímž daroval soupeři 32 bodů z čáry trestného hodu. Cedevita se opírala především o hru Američanů Drapera a Edwardse, kteří nastříleli po 19 bodech. Především Draper prokazoval, proč je označován za nejlepšího rozehrávače soutěže.

<u>Jadranská liga basketbalistů - 10. kolo:</u>
Cedevita Záhřeb - ČEZ Nymburk 80:78 (25:19, 37:31, 62:57)

Nejvíce bodů: Draper a Edwards po 19, Rudez a Bazdarič po 13 - Nissim 17, Nečas 14, Sokolovský 13, Pumprla 12. Fauly: 26:32. Pět chyb: 40. Princ - 39. Pumprla. Trestné hody: 44/32 - 22/20. Trojky: 6:6.

Hemofarm Vršac - Radnički Kragujevac 78:88 (38:51), Cibona Záhřeb - KK Zadar 84:81 (40:29), Budučnost Podgorica - Krka Novo Mesto 68:63 (31:26).