Zvláštní agent Ethan Hunt se po letech vrací do Prahy. Hollywoodské studio Paramount nejrychleji zareagovalo na systém investičních pobídek schválených pro Česko v červnu Evropskou komisí a po patnácti letech od prvního filmu do české metropole vrací čtvrtou část slavné akční série.

Podle informací HN se Mission Impossible 4 se začne v Praze natáčet v říjnu, ačkoliv některá bulvární média včera spekulovala o tom, že se už točit začalo a Cruise, který prý přicestoval tajně coby producent filmu, se údajně už před několika dny ubytoval v pražském hotelu Four Seasons.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.