Russian Technologies spravuje státní podíly ve více podnicích od aut až po zbraňové systémy, uvedla agentura Bloomberg.
Zdroj z firmy agentuře AP řekl, že letadla budou pronajata největší ruské letecké společnosti Aeroflot. V ní má stát 51,2 procenta akcií.
Russian Technologies podle Reuters předtím uvedla, že Boeing získal zakázku až na 65 letadel. Správní rada Russian Technologies by se měla konkrétními podmínkami smlouvy zabývat v říjnu.
Letadla Boeing 737 jsou určena hlavně na kratší a střední vzdálenosti. Aeroflotu by nová letadla měla pomoci modernizovat flotilu.
Byznys
Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější z byznysu a finančních trhů?
Každý pátek od nás dostanete souhrn klíčových událostí doplněných o kontext. Autory jsou přední osobnosti Hospodářských novin: Jaroslav Mašek, Luděk Vainert, Milan Mikulka, Jana Klímová a Martin Ehl.
Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem příjmu newsletteru. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.
Přihlásit se k odběru