Dnešní utkání 18. kola první fotbalové ligy mezi Příbramí a Mladou Boleslaví bylo kvůli nezpůsobilému terénu a pokračujícímu vytrvalému sněžení odloženo. Informoval o tom ředitel oddělení profesionálního fotbalu ČMFS Ivo Lubas. Oba kluby se předběžně dohodly, že duel odehrají v náhradním termínu ve středu 14. dubna.

Příbramský trávník má sice od léta nové vyhřívání, ale noční přívaly sněhu nemohl zvládnout. Nepomohlo ani nasazení přibližně sedmdesátičlenné úklidové čety. "Napadlo tu 25 až 30 čísel sněhu. Uklízeli jsme od šesti hodin ráno, ale padá to furt. Uklidíte půlku a druhá půlka zase zapadá," řekl příbramský sekretář Petr Soucha.

Náhradní termín? Asi 14. dubna

Krátce po poledni obhlédl situaci hlavní sudí zápasu Jiří Adam, který rozhodl o odložení. Prohlídky trávníku se vedle příbramských zástupců zúčastnil také sportovní ředitel Mladé Boleslavi Zdeněk Kudela.

Kluby se předběžně domluvily na náhradním termínu v polovině dubna, momentálně se čeká jen na souhlas mladoboleslavského trenéra Karla Stannera. "Je to náhradní termín daný svazem. Jim to vyhovuje, nám taky," dodal Soucha.

Související