Největší světový výrobce betonu a jeden z největších globálních výrobců cementu a kameniva, společnost CEMEX, obsadil pozici ředitele procesů a IT Davidem Grohem (31), který bude kromě České republiky řídit i Polsko. Bude zodpovědný za koncepci rozvoje a řízení informačních technologií a také za realizaci procesních změn. Dříve David Groh působil ve společnosti CEMEX na manažerské pozici v oddělení informačních technologií. Do společnosti CEMEX přišel ze společnosti ARBES Technologies, v níž několik let působil na různých manažerských postech v oblasti realizace projektů a prodeje.

David Groh žije v Česku a je absolventem Fakulty financí a účetnictví VŠE Praha. K jeho zálibám patří cestování, jízda na motocyklu a také sport – zejména fitness a golf.

Související
Newsletter

Byznys podle HN

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?

Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru