Útočník Roman Bednář si drží skvělou střeleckou formu a dvěma góly přispěl k vítězství fotbalistů West Bromwiche v druhé anglické lize na stadionu Blackpoolu 3:2. Jeho tým díky tomu postoupil v tabulce na druhé místo a ztrácí tři body na Newcastle, který má však zápas k dobru.

Bednář dal tři góly během ledna a únor začal rovněž výborně, když se trefil v 29. a 40. minutě. Hráčům Blackpoolu se povedlo deset minut před koncem vyrovnat, ale Graham Dorrans, nejlepší střelec West Bromwiche, v 83. minutě z penalty rozhodl o výhře svého týmu. V té době už Bednář na hřišti nebyl, protože byl v 65. minutě střídán.

Český útočník dal v této sezoně ve druhé lize už osm branek, nejvíc ze všech hráčů West Bromwiche. Dorrans jich nastřílel dvanáct, ale ve všech soutěžích.