Program koncertu

In Chains, Wrong, Hole To Feed, Walking In My Shoes, It‘s No Good, A Question Of Time, Precious, World In My Eyes, Insight, Home, Miles Away/The Truth Is, Policy Of Truth, In Your Room, I Feel You, Enjoy The Silence, Never Let Me Down Again, One Caress, Stripped, Behind The Wheel, Personal Jesus.

Koncerty kultovní britské skupiny Depeche Mode jsou sázkou na jistotu, pečlivě „naprogramovaná“ vystoupení nenabízejí příliš mnoho stupňů volnosti. Ovšem co se týče lidského faktoru, členové kapely tentokrát přesvědčili lepší formou, než jakou předvedli v rámci téhož turné loni 25. června na stadionu v pražském Edenu.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.