Ocenění „Nejlepší rezidenční projekt roku 2009“ na letošním udílení CiJ Awards získal projekt III Věže v Bratislavě společnosti Quinlan Private Golub a projektového joint venture partnera Cresco Group. Jde o tři vzájemně propojené věže; poslední z nich byla dokončena ve čtvrtém čtvrtletí tohoto roku. V každé budově je 211 bytových jednotek o velikostech bytů v rozmezí 40 – 220 m2, a dalších 3600 m2 je určeno pro maloobchodní prostory.

Nejlepším českým rezidenčním projektem roku 2009 se stal  Pivovar Holešovice společnosti ING Real Estate Development, která přestavěla bývalý pivovar v Praze 7 na bytový projekt. Spolu s komerčním úspěchem tohoto projektu ocenila porota také architektonické řešení a schopnost developera vytvořit prestižní projekt v rozvíjející se lokalitě.

CEE CIJ, realitní časopis v regionu střední a východní Evropy, udílí každý rok ceny v pěti hlavních městech regionu: v Bratislavě, Praze, Budapešti, Varšavě a Bukurešti.

Související
Newsletter

Byznys podle HN

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?

Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru