Úvodní finálové dvouhry Davisova poháru českých tenistů proti reprezentantům Španělska v pátek na ČT2 sledovalo alespoň chvíli 1,89 milionu lidí. Údaj vyjadřuje počet diváků, kteří zápas sledovali kontinuálně alespoň tři minuty. ČTK to sdělilo tiskové oddělení České televize.

V průměru se na tenis dívalo 16,5 procenta diváků, kteří měli v tu dobu zapnutou televizi, což představuje sledovanost pět procent.
Během osmihodinové bitvy od 15:40 nejprve Tomáš Berdych podlehl španělské jedničce Rafaelu Nadalovi a poté Radek Štěpánek nestačil na Davida Ferrera.
Související
Newsletter

Byznys podle HN

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?

Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru