Na místo ředitele distribuce titulů vydavatelství Economia nastoupil marketingový ředitel společnosti Libor Vachtl (46). Ve funkci nahradil Jiřího Weinera, který nadále zůstává obchodním a výrobním ředitelem Economie. Vachtl současně bude i nadále působit na postu marketingového ředitele.

Vachtl získal zkušenosti s vedením distribuce ve společnostech, kde v minulosti působil - tedy ve firmách Axel Springer Praha, Stratosféra a Mediaprint&Kapa.

Společnost Economia je největším vydavatelem ekonomických a odborných periodik v České republice. Je provozovatelem informačních a zpravodajských serverů, nabízí elektronické edice vybraných tištěných titulů formou e-mailových novin a rešerší. Současně je i pořadatelem odborných seminářů a konferencí. Mezi její hlavní tituly patří například deník Hospodářské noviny či týdeník Ekonom.

Kdo je Economia - čtěte ZDE

Marketing vydavatelství Economia povede Libor Vachtl - čtěte ZDE

Vydavatelství bylo založeno v roce 1990. Od roku 1994 do srpna 2008 byla hlavním akcionářem Economie Verlagsgruppe Handelsblatt. V současné době vlastní většinový podíl Economie společnost Respekt Media, a.s., jejímž jediným akcionářem je investor Zdeněk Bakala.

Související