Provozovatel prodejen Electro World dokončil restrukturalizaci ve střední Evropě. Společnost DSG International bude nadále působit v České republice a na Slovensku.

Síť osmi prodejen Electro World v Polsku přejde za 1 euro provozovateli jednoho z největších polských retailových řetězců s elektrem Mix Electronics.

Nejedná se o první podobnou transakci. V květnu DSG International oznámila, že za jedno euro přejde devět prodejen v Maďarsku pod EW Electro Retail.

Electro World je jeden z největších řetězců zaměřených na prodej elektroniky a elektrospotřebičů v České republice a Slovensku. Na český trh vstoupil v říjnu 2002. Nyní má ve střední Evropě 19 prodejen.

Související
Newsletter

Byznys podle HN

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?

Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru