V uplynulých čtyřech letech se Andrzej Kasprzyk věnoval produktům a službám společnosti TomTom ve Velké Británii a Irsku jako obchodní viceprezident. Podle GfK Group společnost TomTom získala na tamějším trhu stabilní tržní podíl přes 60%. Velká Británie se tak stala pro firmu jedním z největších evropských odbytišť.

Vzhledem ke svým mezinárodním zkušenostem bude Andrzej Kasprzyk zodpovědný za řízení obchodní strategie a růstu tržních podílů společnosti TomTom ve východní Evropě a Rusku.
 
Andrzej je Brit s polskými kořeny, jeho sídlem bude nově pobočka TomTom ve Varšavě.

TomTom

TomTom NV je poskytovatel navigačních řešení a digitálních map. TomTom NV má přes 3300 zaměstnanců pracujících ve čtyřech obchodních divizích – TomTom, Tele Atlas, AUTO a TomTom WORK.

Zatím jste si přečetli 50 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.